ШафаЛэнд - Меблі під замовлення в м. Києві вул. Алма-Атинська 6 ( 063 ) 233-29-37 ; ( 067 ) 925-51-11 ; ( 063 ) 765-70-90 ; ( 067 ) 726-92-35

Відгуки про компанію «ShafaLand»!

Каждая зарекомендовавшая себя компания заслуживает отзывов о выполненной работе

 и это играет большую роль как в развитии, так и в успешной деятельности! Ваши отзывы очень важны для нас!

Хотим выразить особую благодарность всем клиентам, которые согласились заполнить анкету-отзыв после установки заказа.

Каждый Ваш отзыв был услышан на собрании компании, а положительные слова придали сил и хорошего настроения.

Оставить отзыв

ВИДЕО-ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ ШафаЛэнд!
ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ ШафаЛэнд!
 • Ольга
  27.04.2021
  Гарний вибір є все. Багато якісних фотографій. Дуже привабливі ціни, справді нижчі, ніж у інших. Вселяють довіри відео-відгуки!
 • Екатерина
  08.06.2019
  Потрібно було зробити замовлення матраца в місто Харків. Спочатку на сайті дуже залучили ціни, але була не впевнена в надійність сайту. Завжди є побоювання потрапити на "шарашкіну контору"! Але як тільки мені передзвонили та підтвердили замовлення, всі побоювання зникли і за підсумком я залишилася дуже задоволена!
 • Ангелина.
  01.02.2017
  Добрий день. Відмінний сайт, тільки трохи не зручно, що при відкритті фотографії немає можливості перегортати їх.
 • Михаил.
  04.04.2014
  До знайомства з Shafaland користувався різними сайтами меблевих компаній і не тільки, проте зіткнувся з ситуацією коли край необхідно було замовити кухню і починається ... трубку не беруть, то ціни не такі як на сайті. Так я й познайомився із сайтом Шафаленд. Корінне відмінність від інших у тому, що мені передзвонив дуже швидко представник організації, а це для мене впевненість у тому, що сайт на мене чекав. Дякую вам за мій спокій!
 • Петр
  05.06.2018
  Ніколи не купував онлайн, бо вважав, що це дуже складно та не вигідно. Був радий помилитись, зустрівши цей сайт. Для себе знайшов багато корисного: низькі ціни, фотографії, відео. Приємним компліментом стала програма лояльності. Виявилося нічого складного. Дякую!
 • Павел, Київ.
  02.05.2014
  Неодноразово користувався сайтами і не раз зустрічав опис про всякі там акції, знижки та програми лояльності. Але головна проблема їх у тому, що вони дуже заплутані. Дуже все незрозуміло! У цьому плані у вас все добре, все доступно і ясно, якщо іменинник отримай знижку. Дякую вам за подарунок!
ОТЗЫВЫ О КОМПАНИИ ШафаЛэнд НА ФИРМЕННЫХ БЛАНКАХ !

Просто нажмите на изображение, чтобы увеличить его.

Якщо Ви вже втомилися від пошуку рішення через "мовчазний інтернет", де краще замовити шафу-купе або інші корпусні меблі,
передзвоніть нам або надішліть нам своє побажання через блоки "замовити замір", "зв'язатися з нами" або "запросити дизайнера"
і абсолютно безкоштовно, у будь-який зручний для Вас час, ми приїдемо до Вас, виконаємо замір приміщення, надамо зразки матеріалів,

відповімо на всі питання, після чого Вам легше буде орієнтуватися на нашому ринку корпусних меблів.

Рейтинг: 5.0 из 5, проголосовало: 6.

All operations completed in: 0.0052 sec. Total database queries: 8. Memory usage: 1.75MB
Связаться с нами